Ranking lokat bankowych - porównanie ofert banków

Wpis

czwartek, 30 lipca 2015

Najlepsze lokaty krótkoterminowe w frankach na lipiec


Jeżeli spłacasz kredyt w frankach szwajcarskich lub dywersyfikujesz swój fundusz bezpieczeństwa, warto rozejrzeć się za korzystnymi lokatami walutowymi prowadzonymi właśnie we frankach szwajcarskich. Do doskonała okazja do zaoszczędzenia i pomnożenia Twoich środków finansowych. Aktualnie wśród lokat o zmiennym oprocentowaniu prowadzonych w tej walucie wyróżnić możemy Lokatę Walutową w Podkarpackim Banku Spółdzielczym na okres 3 miesięcy przy oprocentowaniu 0, 17%, na okres 6 miesięcy w tym samym banku z oprocentowaniem 0, 25% oraz Lokatę Standardową w Alior Banku na 3 lata z najwyższym oprocentowaniem 1, 25%.

 

bigstockBusinesspersonWithStackOfC63382840

Poniżej dodatkowo przedstawiamy porównanie lokat walutowych o [i] oprocentowaniu stałym [/i] we frankach szwajcarskich. Porównanie dotyczy lokat krótkoterminowych, spośród ofert aktualnych w miesiącu lipcu.  Zobacz już teraz ranking najlepszych lokat internetowych


Getin Bank


Oferuje Lokatę walutową na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem 0, 25%. Z oferty skorzystać możemy dysponując co najmniej 5 tysiącami franków. Lokatę założyć możemy w oddziale banku bez konieczności posiadania dodatkowego w nim rachunku, ponieważ pieniądze zostaną przelane i zwrócone ze wskazanego przez nas rachunku. Istnieje też możliwość wpłaty i wypłaty środków w gotówce.


Alior Bank


Proponuje nam z kolei Lokatę Standardową na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem 0, 1%. Założyć możemy ją od kwoty 200 franków. Razem z lokatą jest też otwierany rachunek walutowy, na który po jej zakończeniu trafią nasze środki. Lokata jest dostępna tylko w oddziale banku.


Deutsche Bank


Dzięki lokacie walutowej zyskamy oprocentowanie naszych środków 0, 05% w skali roku. Lokata otwierana jest na 3 miesiące, a żeby ją otworzyć, musimy dysponować kwotą tysiąca franków. Dodatkowo, w celu jej założenia musimy także posiadać konto osobiste w tym banku. Oferta dostępna jest telefonicznie lub w oddziale banku. Co ciekawe, środki na lokatę można wpłacić z rachunku złotówkowego tego banku, minusem jest jednak to, że przy zakładaniu lokaty zostaną one przeliczone po kursie sprzedaży, a przy zamykaniu lokaty – po kursie kupna.


PKO BP


Z kolei oferuje nam lokatę o oprocentowaniu 0, 01% na okres 1 lub 3 miesięcy. Możemy ją otworzyć od kwoty 150 franków. Nie musimy posiadać rachunku w tym banku, jednak w przypadku wypłaty środków na rachunek w innym banku zostanie pobrana prowizja jak za przelew walutowy.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
kontalokaty1
Czas publikacji:
czwartek, 30 lipca 2015 17:04

Polecane wpisy