Ranking lokat bankowych - porównanie ofert banków

Wpis

wtorek, 10 listopada 2015

Decydujesz się na kredyt konsolidacyjny? Sprawdź najpierw ranking!

Rankingi internetowe to wdzięczne narzędzia, ponieważ pozwalają nam poznać bliżej oferty wielu firm i tym samym wyrobić sobie zdanie na temat tego, która naszym zdaniem oferuje najkorzystniejsze warunki. Rankingi takie mogą dotyczyć różnych produktów, przy czym grupą jedną z popularniejszych są produkty finansowe. Jak zatem działa taki ranking? Weźmy za przykład ranking kredytów konsolidacyjnych.

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Ranking jak to ranking: ma przede wszystkim porządkować, czy też szeregować produkty, tak, aby przeglądający mógł mieć większe rozeznanie i skupić się tylko na tych ofertach, które w zestawieniu z innymi najbardziej go interesują. Podobnie działa ranking w przypadku takich produktów jak kredyty konsolidacyjne. Ważne jest to, aby prezentował on oferty jak najbardziej kompleksowo, to znaczy z uwzględnieniem wszystkich podstawowych kryteriów: na jaką kwotę kredyt konsolidacyjny może być zaciągnięty, na jaki maksymalny okres, czy jest wymagane zabezpieczenie, jeśli tak, to w jakiej formie i tak dalej. Są to podstawowe kwestie, które biorą pod uwagę osoby poszukujące korzystnej oferty kredytowej, niezależnie czy jest ona związana z kredytem gotówkowym, czy konsolidacyjnym.

Konsolidacja kredytów to możliwość zespolenia kilku kredytów w jeden i obniżenia raty zobowiązania. Ranking tego rodzaju ofert powinien więc bazować na rzetelnym wyliczeniu banków, które taką opcję umożliwiają, bowiem nie każda placówka daje taką możliwość - aktualny ranking kredytów konsolidacyjnych dostępny tutaj. Istotne jest jednak to, że produkty tego rodzaju wprowadzają także firmy pozabankowe, które w ten sposób chcą zwiększyć liczbę klientów. Konsolidacja dla każdej firmy finansowej jest korzystna, z tej racji, że zazwyczaj wiąże klienta na długie lata. Dodatkowo, z racji, że jest to połączenie kilku kredytów, suma ostateczna do zapłaty jest na ogół wysoka i gwarantuje placówkom finansowym większy procent. Nie ma jednak wątpliwości, że w przypadku kilku kredytów i dla klienta jest to rozwiązanie niezwykle pożądane. Warto przeglądać rankingi uwzględniające tego typu produkty.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
kontalokaty1
Czas publikacji:
wtorek, 10 listopada 2015 11:39

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • tms.pl napisał(a) komentarz datowany na 2018/01/22 02:21:09:

    Nie jestem zwolennikiem kredytów konsolidacyjnych... Niestety, są one zupełnie nieopłacalne (oddaje się banku zdecydowanie więcej pieniędzy niż się ich wzięło).

Dodaj komentarz